Apie mus

UAB Redo yra įmonė, kuri jau daugiau nei 15 metų sėkmingai dirba kasečių pildymo srityje. Mes vadovaujamės vertybėmis, kurios užtikrina mūsų klientų pasitenkinimą ir patikimumą.

Mūsų pagrindinės vertybės yra patikimumas, greitis ir kokybė. Mes siekiame užtikrinti, kad mūsų klientai visada gautų aukščiausio lygio paslaugas ir produktus, kuriuos teikiame. Mes visada laikomės savo pažadų, kad mūsų klientai gautų geriausią paslaugą ir kokybišką produkciją.

UAB Redo yra patikima ir profesionali įmonė, kuri gali pasiūlyti savo klientams greitą ir kokybišką kasečių pildymo paslaugą. Mes nuolat stebime rinką ir tobuliname savo paslaugas, kad galėtume užtikrinti klientų poreikių ir lūkesčių atitikimą.

Mes vertiname savo klientus ir visada siekiame užtikrinti, kad jie būtų patenkinti mūsų paslaugomis. Mes esame patikimi partneriai taigi nuolat ieškome sąlyčio taškų su kitais verslo partneriais.

Mūsų vizija

UAB Redo vizija yra tapti lyderiu kasečių pildymo srityje, teikiant kokybiškas paslaugas ir produktus savo klientams. Mes siekiame ne tik išlaikyti savo dabartinę poziciją rinkoje, bet ir tobulėti ir išsivystyti kaip verslas. Mes stengiamės naudoti naujausias technologijas ir inovacijas, kad galėtume nuolat tobulėti.

Kokias paslaugas teikiame?

UAB Redo yra įmonė, kuri teikia įvairias paslaugas susijusias su spausdintuvais ir kasečių pildymu. Mūsų pagrindinės paslaugos yra: Kasečių pildymas: Teikiame profesionalų kasečių pildymo paslaugas spausdintuvams. Spausdintuvų diagnostika ir remontas: Atliekame profesionalią spausdintuvų diagnostiką ir remontą, kad užtikrintume jų veikimo kokybę ir patikimumą. Spausdintuvų priežiūra: Mes taip pat teikiame spausdintuvų priežiūros paslaugas, kad užtikrintume ilgalaikę jų veikimo kokybę.

Mūsų komanda

Vadybininkas

Antanas Bružas

Vadybininkė

Dovilė Ramonienė

Pardavimų vadovas

Rimantas Samauskis

Direktorius

Redas Vaitkevičius